Zapoznaj się naszą ofertą

Poniżej przedstawiamy problemy, z którymi najczęściej zmagamy się w naszej codziennej praktyce. Jeśli szukasz dokładniejszych informacji na wybrany temat to zapraszamy na naszego BLOGA.

Mikrochirurgiczna operacja żylaków powrózka nasiennego

Żylaki powrózka nasiennego to najczęstsza przyczyna niepłodności męskiej. I jako jedną z niewielu  - można ją usunąć. Operacja poprawia jakość nasienia w ponad 80% przypadków, a szanse na zajście w ciążę rosną ponad trzykrotnie. Precyzja mikrochirurgia pozwala osiągnąć najlepsze wyniki przy minimalnym ryzyku powikłań. 

Skonsultuj się
Mikrochirurgiczna biopsja jąder M-TESE

Najbardziej precyzyjna metoda poszukiwania i pozyskiwania plemników do zapłodnienia. Dzięki wykorzystaniu wyników z wielopunktowej biopsji mapującej (FNA mapping) możliwe jest zwiększenie jej skuteczności oraz zminimalizowanie powikłań. Mikroskop w połączeniu z opanowaniem i doświadczeniem pozwala osiągać bardzo dobre wyniki. 

Skonsultuj się
Odwrócenie wazektomii

Przywrócenie ciągłości nasieniowodów to jedna z najtrudniejszych operacji w andrologii. Wykorzystanie mikroskopu operacyjnego zapewnia doskonały poziom precyzji i potwierdzoną skuteczność. 

Skonsultuj się
Przygotowanie mężczyzny do in vitro

Blisko 50% przypadków niepłodności partnerskiej związana jest z czynnikiem męskim – w wielu wypadkach jest to JEDYNY powód. Każda para przygotowywana do procedury in vitro ( rozrodu wspomaganego) powinna zostać skonsultowana przez androloga. Krótka diagnostyka pozwala odnaleźć przyczyny, których leczenie pozwala znacznie zwiększyć skuteczność in vitro, a czasami wręcz go uniknąć. 

Skonsultuj się
Stulejka, wodniak i inne zabiegi plastyczne

Jakość współżycia zależy od komfortu zarówno psychicznego jak i fizycznego. W tych sytuacjach z pomocą przychodzi szeroki wachlarz zabiegów plastycznych. Bardzo wysoka skuteczność przekłada się na równie wysoki poziom zadowolenia pacjentów i ich partnerek. 

Skonsultuj się
Kompleksowa diagnostyka azoospermii (całkowity brak plemników)

Azoospermia jest najtrudniejszą sytuacją w leczeniu niepłodności zarówno dla mężczyzny jak i lekarza. Wymaga dokładnego zaplanowania procesu diagnostyki jak i leczenia oraz zrozumienia, zaufania i bliskiej współpracy pomiędzy pacjentem, a lekarzem. Jedynie tak można osiągnąć sukces jakim jest ciąża. 

Skonsultuj się

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Blog to źródło informacji przygotowane specjalnie dla Naszych Pacjentów. Można tu znaleźć aktualną wiedzę andrologiczną w przystępnej formie. I wiele więcej...